Dla Mamy  Mamy 54 produktów.

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów wspomagających mamy podczas poradu oraz w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka. Produkty zamieszczone poniżej mają zapewnić kobiecie komfort i higienę w szpitalu, a także pomóc w pobudzaniu i utrzymaniu laktacji. Ofereujemy szeroki wybór laktatórw, osłonek na sutki, biustonioszy oraz wk...

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów wspomagających mamy podczas poradu oraz w pierwszym okresie po urodzeniu dziecka. Produkty zamieszczone poniżej mają zapewnić kobiecie komfort i higienę w szpitalu, a także pomóc w pobudzaniu i utrzymaniu laktacji. Ofereujemy szeroki wybór laktatórw, osłonek na sutki, biustonioszy oraz wkładek laktacynych,  wyprodukowanych  w opraciu o doświadczenia samych mam oraz z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Specjalnie na okres pobytu w szpitalu oraz na pierwsze miesiące macierzyństwa, przygotowaliśmy bielizne i poddkłady poporodowe, dzięki nim przyszła i świeżo upieczona mama, będzie się czuła czysto i wygodnie.

subcategories

  • Nosidełka dla dzieci

    Komfort i funkcjonalność to największe zalety nowoczesnych nosidełek dla dzieci, jakie znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu. Nasze produkty z jednej strony zapewniają wygodne oparcie dla dziecka, z drugiej, dzięki specjalnemu systemowi mocowań, redukują ilość obciążeń przenoszonych na ramiona czy plecy rodzica. Wśród naszych produktów znajdą Państwo nosidełka dla dzieci najmłodszych – z podparciem na plecy i główkę oraz takie, w których dzieci mogą pozostawać w pozycji półleżącej, a także nosidełka dla dzieci starszych, z szerokimi szelkami zwiększającymi wygodę opiekuna. Niezależnie od wyboru konkretnego modelu, nosidełka oferowane przez nasz sklep zawsze są odpowiednio wyprofilowane, gwarantując w ten sposób maksymalny komfort w czasie podróży z dzieckiem – wygoda dla dziecka i jego rodzica. Zapraszamy do zakupów!