Foteliki samochodowe wielozakresowe  Mamy 17 produktów.

subcategories

  • Foteliki samochodowe...

    Przedstawiamy Państwu jedne z wcześniej stosowanych fotelików samochodowych. Foteliki te przeznaczone są dla dzieci osiągających wagę od 0 do 13 kg, dzięki czemu można je używać już od urodzenia. Produkty wyróżnia przede wszystkim funkcjonalność i niepowtarzalny design. Bogactwo kolorów, wzorów sprawia, że każdy rodzic znajdzie dla siebie produkt marzeń. A przy tym wszystkie nosidełka dla dzieci cechują się niezwykłym bezpieczeństwem i solidnością wykonania. Co ważne, foteliki samochodowe można stosować zarówno w tylnej, jak i w przedniej części pojazdu a dzięki prostemu montażowi, sprawdzą się również podczas szybkiej wizyty w sklepie, czy u lekarza. Część producentów oferuje na tyle zintegrowane produkty, że foteliki można wpinać wprost do stelaża wózka spacerowego! Wszystko dla wygody rodzica i bezpieczeństwa dziecka!

  • Foteliki samochodowe...

    Tym razem mamy dla Państwa foteliki samochodowe przeznaczone dla dzieci aż do 18 kilogramów! Dzięki temu takie nosidełka dla dzieci wystarczą na kilka lat, rodzice nie będą zmuszeni do kolejnych zakupów. Regulowane nachylenie siedziska, delikatna tapicerka, instalacja przodem lub tyłem do kierunku jazdy, inteligentne zaczepy, kilka pozycji regulacji zagłówka, to tylko niektóre z wyróżników naszych produktów. My ze swojej strony przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę fotelików, pozwalających na ich swobodne porównanie, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Jesteśmy pewni, że to nasze nosidełka zostaną przez Państwa wybrane. Co więcej, nosidełka dla dzieci wyróżnia niepowtarzalna kolorystyka, ciekawe wzornictwo, dopasowane do wymogów każdego rodzica. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem w naszym sklepie!

  • Foteliki samochodowe...

    Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem fotelików dla dzieci różnych marek. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo foteliki kilku firm, dzięki czemu z pewnością wybiorą Państwo taki, który spełnia wszelkie oczekiwania. Nasi producenci, to tylko sprawdzeni gracze na rynku, stosują tylko wysokiej jakości materiały, zabezpieczenia dla dzieci, dzięki czemu mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i wygody dla swoje pociechy. Co więcej, fotelik można stosować u dzieci od narodzin, do osiągnięcia przez dziecko wagi dwudziestu pięciu kilogramów, dzięki czemu jeden fotelik starczy na kilka lat. Znajdą Państwo tutaj wszelkie foteliki samochodowe, nosidełka dla dzieci, krzesełka i wiele innych. Dbamy o to, by rodzic znalazł u nas wszystko, co potrzebuje. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące nosidełek, czy fotelików, zapraszamy do kontaktu z nami.