BEZPIECZEŃSTWO  Mamy 43 produktów.

Troska o bezpieczeństwo dziecka, to jedna z najważnieszych trosk w życiu każdego rodzica, Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej produktów, dzięki krórym ten niepokój może być odrobinę mniejszy. Poniżej prezentujemy te z nich, które najlepiej chronią dziecko w sytuacjach zagrożenia, zarówno w okresie niemowlęctwa jaki i później. Naturaln...

Troska o bezpieczeństwo dziecka, to jedna z najważnieszych trosk w życiu każdego rodzica, Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej produktów, dzięki krórym ten niepokój może być odrobinę mniejszy. Poniżej prezentujemy te z nich, które najlepiej chronią dziecko w sytuacjach zagrożenia, zarówno w okresie niemowlęctwa jaki i później. Naturalny niekpokój o zdrowy i bezpieczny sen pozwalają zmiejszyć moniory oddechu i nianie elektroniczne, przed zbyt daleko posunięta ciekawością, zabiezpieczą malucha  bramki na przejścia i zabezpieczenia na meble, w podróży za komfort i zdrowie dziecka odpowiadać będą foteliki samochodowe. Wszystkie te produkty pochodzą od renomowanych producentów, którzy od lat wykorzystują najnowsze technologie i najlepsze materiały w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych.

subcategories

 • Bramki i barierki

  Aby poskromić żywiołową ciekawość Twojego dziecka, a jednocześnie zapewnić mu bezpieczeństwo, oferujemy praktyczne i nowoczesne bramki i barierki zabezpieczające. Skutecznie chronią dziecko przed wyjściem z pomieszczenia, jednocześnie zapewniając rodzicom kontrolę i kontakt. Bramki dostowane są do futryn i przejść o różnej szerokości, z możliwością dokupienia rozszerzena. Bramki są szybkie i łatwe w montażu, nie wymagają mocowania na stałe za pomocą śrub lub wktętów, dlatego w każdej chwili można je zamontoać w innym pomieszczeniu. W naszej ofercie posiadamy bramki metalowe i tekstylne oraz barierki  chroniące dziecko przed wypadnięciem łóżeczka.

 • Nianie elektroniczne

  Niezastąpione, gwarantujące bezpieczeństwo, niejako czuwające nad snem dziecka. Nianie elektroniczne, dzięki swoim właściwościom i mechanizmom, stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Podczas nocnego snu dziecka, rodzice nie są w stanie przez cały czas czuwać nad bezpieczeństwem maluszka. Na szczęście nie muszą, niania elektroniczna skutecznie ich zastąpi. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju nianie, wykorzystujące mniej lub bardziej zaawansowaną technologię. Bez względu jednak na cenę i stopień zaawansowania, każda z proponowanych niań elektronicznych, skutecznie będzie czuwać nad snem maluszka. Ze swojej strony zachęcamy wszystkich rodziców, by skutecznie zadbali o sen i bezpieczeństwo dziecka. Szczególnie, gdy dziecko śpi w innym, oddalonym pomieszczeniu. Poza tym niania sprawdza się również podczas codziennych drzemek. 

 • Monitory oddechu

  Gwarancja spokojnego snu i bezpieczeństwo dziecka, to dwie podstawowe funkcje moniotorów oddechu. Monitor oddechu daje rodzicom poczucie czuwania nad przebiegiem snu dziecka, informując o jego  najmniejszym zaburzeniu. Dzięki temu rodzice nie muszą już dłużej czuwać nad snem malucha, monior oddechu daje im pewność, że w razie jakichkolwiek problemów będą mogli zareagować na czas. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór monitorów, często spełniąjących oprócz tego funkcję niani elektronicznej, a także video rejestratora. Proponowane przez nas produkty były wielokrotnie nagradzne przez instytucje dbające o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka, stając się dzięki temu liderami w tym segmencie rynku.

 • Zabezpieczenia dla dzieci

  Z doświadczenia wiemy, że dzieci potrafią być kreatywne i ciekawskie, jak mało który dorosły. Sztuką dla rodziców jest umożliwienie dziecku rozwoju, dbając zarazem o jego bezpieczeństwo. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa skuteczne, wykonane z solidnych materiałów, zabezpieczenia dla dzieci. Wśród nich znajdują się zestawy zabezpieczeń do drzwi i gniazdek, szelki do nauki chodzenia, blokady drzwi i wiele innych. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wybór zabezpieczeń był naprawdę duży. Dzięki temu, każdy z Państwa, znajdzie dla siebie odpowiedni produkt. Jesteśmy zdania, że dom, mieszkanie powinni być maksymalnie dopasowane do potrzeb małego dziecka. Szczególnie, że dziecko z natury jest ciekawskie i będzie chciało poznać otaczające je przedmioty, niekoniecznie przeznaczone dla niego. Stosowanie naszych zabezpieczeń dla dzieci pozwoli im poznawać świat bezpiecznie.