O Nas

 

F.H.U. FILEKS Paweł Dygdałowicz
ul. Wiśniowa 10
58-500 Jelenia Góra
NIP 611-231-10-33

mBiznes konto - mBIZNES F.H.U. FILEKS
04 1140 2004 0000 3002 7400 7734

 

     Jesteśmy firmą oferującą szeroki asortyment artykułów przeznaczonych dla dzieci oraz ich rodziców. Współpracujemy tylko z renomowanymi i solidnymi producentami z Polski i zagranicy. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór artykułów związanych z bezpieczeństwem, pielęgnacją, karmieniem i rozwojem malucha. Posiadamy szeroki wybór urządzeń monitorujących stan dziecka podczas spoczynku firmy Angelcare oraz Babyono, duży wybór fotelików samochodowych firm Caretero i Maxi-Cosi. Dział z prouktami do karmienia i pielęgnacji dziecka angielskiej firmy Tommee Tippee. W dziale z zabawkami znajdą Państwo pobudzające wyobrażnie i rozwój dziecka maty edukacyjne, lapotopy oraz zabawki edukacyjne. Oferujemy ponadto wyposażenie do pokoju malucha, wózki spacerowe oraz wiele innych produktów przydatnych dla dzieci i rodziców.

           Cały czas powiększamy ofertę sklepu, żeby jak najlpiej odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Zaufało nam już wielu klientów, co przełożyło się na zdobycie statusu rzetelnego sprzedawcy w serwiecie Allegro, Ceneo i Skąpiec. Dbamy aby nasza oferta jak najlepiej wyrażała potrzeby dzieci i rodziców, dlartego regularnie uzpełniamy asortyment o nowe produkty związane z bezpieczeństwem, rozwojem i pielęgnącją malucha. 

         Stworzyliśmy ten serwis bo sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak ważne jest, aby dostarczać praktyczne i bezpieczne produkty dla rodzicow i dzieci.