Zestaw startowy DR BROWNS "duży" Powiększ

Zestaw startowy DR BROWNS "duży"

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


05005

Fabrycznie nowy

Ten produkt jest obecnie niedostępny

184,50 zł z VAT

Zestaw startowy szeroka szyjka Options 'Duży' zawiera

- 2 x butelka szeroka szyjka Options 150ml
- 3 x butelka szeroka szyjka Options 270ml,
- 2 x smoczek poziom 2,
- 2 x nakrętki na czas podróży
- 3 x szczoteczki

Butelka do karmienia niemowląt Dr Brown's Natural Flow zachowuje naturalny poziom składników pokarmowych jednocześnie zmniejszając występowanie kolki, odbijania i gazów.
Eliminując powstawanie próżni i pęcherzyków powietrza, butelka ta pozwala na zachowanie naturalnego poziomu składników pokarmowych, w tym optymalnych poziomów witaminy C, A oraz E + lipidów, jednocześnie zmniejszając występowanie kolki, odbijania i gazów
Eliminując podciśnienie zmniejszają ryzyko infekcji w wyniku przedostawania się pokarmu do ucha dziecka. System pozytywnego ciśnienia oddaje charakter naturalnego karmienia piersią i jest idealny w przypadku zarówno naturalnego jak i sztucznego mleka.
Wszystkie butelki Dr Brown's obejmują zastrzeżonym patentem dwuczęściowy system wewnętrznego odpowietrzania, smoczek silikonowy Poziom 1, szczoteczkę do czyszczenia i instrukcję
Path: > > Zestaw startowy DR BROWNS "duży"

Zasady dostawy

  • Dostawa w 2-7 dni
  • Zwrot do 14 dni
  • Płatność przy odbiorze od 16 zł.
  • Zbieraj punkty i wymieniaj na rabaty
  • Paczka przedpłata od 14 zł.
  • Wiele produktów wysyłka GRATIS !